Ofis tasarımı çalışan motivasyonunda temel belirleyici oldu

YEM’in yapı profesyonellerine yönelik "Ofis" başlıklı

“2D1 Tasarım Toplantısı” Arlight, Fagerhult sponsorluğunda gerçekleştirildi

Ofis tasarımı çalışan motivasyonunda temel belirleyici oldu

Yapı-Endüstri Merkezi, Türkiye ve dünyadan yaratıcı yapı profesyonellerini bir araya getiren bir platform olması amacıyla “mutfak” temasıyla düzenlemeye başladığı “2D1 Tasarım Toplantıları”nın ikincisi “ofis” başlığı ile gerçekleştirildi.  Mimarlık, içmimarlık ve tasarım disiplinlerinin önde gelen temsilcilerini yıl boyunca “iki ayda bir” buluşturan toplantıya konuşmacı olarak, BİGG Working Culture Solutions ve Bakırküre Mimarlık bürosunun kurucusu Gürhan Bakırküre, deerArchitects Kurucu Ortağı Cem Demirci ve MoDus Architects Kurucu Ortağı Matteo Scagnol katıldı.

Yapı-Endüstri Merkezi'nin (YEM) Türkiye ve dünyadan yaratıcı yapı profesyonellerini bir araya getirecek bir platform oluşturmak amacıyla düzenlemeye başladığı 2D1 Tasarım Toplantıları, 'Ofis' başlığı ile devam etti.

Etkinliğin açılışında, Fagerhult Uluslararası Distribütörler Kıdemli Satış Müdürü Robert Klarén Fagerhult dünü bugünü ve ürünlere yer verirken, Arlight Proje Yöneticisi Menekşe Şeyma Kaya yeni çalışma kültürünün hızla değişen teknolojiyle birlikte ofislerin aydınlatma nasıl yansıdığının üzerinde durarak, çözüm önerilerinden örnekleri katılımcılar ile paylaştılar. Fagerhult ve Arlight marka ürünlerin sergilendiği toplantıda led teknolojisinin kullanıldığı estetik tasarımlarıyla büyük beğeni toplandı.